Szakértők

 

Dr. Kavecsánszki Gyula
igazgató DLA.
A pályázó intézmény igazgatója
Munkaerő-piac – szakképzés munkacsoport vezető
Művészeti képzés munkacsoport vezető
Művészeti képzési program kidolgozója
Szemere Bertalan Középiskola
Szűcs Erika
igazgatóhelyettes
Projektvezető
Szemere Bertalan Középiskola
Gúr Nándor
Munkaerő-piac – szakképzés munkacsoport szakértője
országgyűlési képviselő, az RFKB elnöke
Bihall Tamás
Munkaerő-piac – szakképzés munkacsoport szakértője
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kereskedelmi és Iparkamara elnöke, az RFKB társelnöke
Dr. Kormos Vilmos
főosztályvezető
Pedagógiai program és helyi tanterv munkacsoport vezetője
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
Dr. Stadinger Csaba általános főigazgató helyettes
Munkaerő-piac – szakképzés munkacsoport szakértője
Észak-Kelet Magyarországi Regionális Munkaügyi Központ
Veresné dr. Somosi Mariann
dékán-helyettes
A tanulók menedzselése munkacsoport vezetője
Képzés minőségbiztosítás munkacsoport szakértője
A gazdasági képzési program kidolgozója
A gazdasági képzési tananyagának kidolgozója
Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Kar
Dr. Dobos László
A felnőttképzési munkacsoport vezetője
Külső szakértő
Mihálka Nóra
szakmai vizsga szervezési osztályvezető
Modulrendszerű, kompetencia alapú képzés munkacsoport szakértője
Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési Intézet
Bratinkáné Magyar Éva
igazgató
Pedagógiai program és helyi tanterv munkacsoport szakértője
Nógrád Megyei Pedagógiai Intézet
Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet
igazgatóhelyettes
Tananyagfejlesztés módszertana munkacsoport szakértője
Földes Ferenc Gimnázium
Bendász Ernő
Képzés minőségbiztosítás munkacsoport szakértője
A felnőttképzési munkacsoport tagja
Külső szakértő
Kiss Gábor
igazgatóhelyettes
Szakmai vezető
Modulrendszerű, kompetencia alapú képzés munkacsoport vezető
Tananyagfejlesztés módszertana munkacsoport vezető
Képzés minőségbiztosítás munkacsoport vezető
Az informatikai képzési program kidolgozója
Szemere Bertalan Középiskola
Nagy István
igazgatóhelyettes
Munkaerő-piac – szakképzés munkacsoport tagja
Pedagógiai program és helyi tanterv munkacsoport tagja
A felnőttképzési munkacsoport tagja
Szemere Bertalan Középiskola
Górász András
gyakorlati oktatásvezető
A felnőttképzési munkacsoport tagja
A tanulók menedzselése munkacsoport tagja
Közlekedési szakterület képzési programjának kidolgozója
Szemere Bertalan Középiskola
Baráti Tibor munkaközösség vezető
Modulrendszerű, kompetencia alapú képzés munkacsoport tagja
A tanulók menedzselése munkacsoport tagja
Szemere Bertalan Középiskola
Fodor László
munkaközösség vezető
Közlekedési szakterület tananyagfejlesztés
Szemere Bertalan Középiskola
Hadházi László tanár
Tananyagfejlesztés módszertana munkacsoport tagja
Közlekedési szakterület tananyagfejlesztés
Szemere Bertalan Középiskola
Lakatos Zsolt tanár
Tananyagfejlesztés módszertana munkacsoport tagja
Az informatika szakterület tananyagfejlesztés
Szemere Bertalan Középiskola
Ember László
Az informatika szakterület tananyagfejlesztés
Szemere Bertalan Középiskola
Vinnai Zoltán
Az informatika szakterület tananyagfejlesztés
Szemere Bertalan Középiskola
Somogyi Viktor tanár
Közlekedési szakterület tananyagfejlesztés
Szemere Bertalan Középiskola
Major Mónika tanár
Pedagógiai program és helyi tanterv munkacsoport tagja
Tananyagfejlesztés módszertana munkacsoport tagja
Szemere Bertalan Középiskola
Dr. Szabóné Tóth Mónika tanár
Pedagógiai program és helyi tanterv munkacsoport tagja
Szemere Bertalan Középiskola
Kovácsné Rakaczki Zsuzsa tanár
Képzés minőségbiztosítás munkacsoport tagja
Szemere Bertalan Középiskola
Éliás István tanár
Művészeti szakterület tananyagfejlesztés
Szemere Bertalan Középiskola
Zombor Gyula tanár
Művészeti szakterület tananyagfejlesztés
Szemere Bertalan Középiskola
Zelei Erika tanár
Művészeti szakterület tananyagfejlesztés
Szemere Bertalan Középiskola